Du har inga produkter i din varukorg.
| Förpackningsmått | 0.500 x 0.405 x 0.400 M |
| Längd | 7.9 cm |
| Bredd | 6.3 cm |
| Höjd | 0.2 cm |
| Grossvikt | 0.005 kg |
| Nettovikt | 0.004 kg |
| Volym | 0.081 M3 |
| Material | Trä |
| EAN | 8719941049543 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 3000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Artikel | Antal | Pris / st | Summa |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |